LOGO

Güvenlik Kodunu Giriniz
 

Nasıl uygulanır – BAG FIX

BAG FIX™ nedir? Grip Fix™’in uygulanması için makine çözümleri 

BAG FIX™ uygulama sistemlerimiz farklı çalışma şekilleri olan müşterilerimize has spesifik çözümler sunmak üzere tasarlanmıştır. Bunlar az bakım gerektiren ve uzun soluklu çalışabilen sonsuz garanti edilebilen cihazlardır. her tür ambalajlama ihtiyaçlarınızda size terzi işi çözümler sunabilmemiz ve danışmanlık verebilmemiz için lütfen bizimle temasa geçiniz.

BAG FIX™ , streç hood veya streç film kullanılmadığı durumlarda bile paletlerin stabilliğini artıran ve paketler üzerine uygulanan sıvı anti-slip maddesinin uygulandığı makinedir. Karmaşık değildir ve sağlamdır. BAG FIX™, her tür paletleme sistemine adapte edilebilme kabiliyetine sahiptir.

 • Manuel
 • Yarı otomatik
 • Otomatik 
  • Kayan tabla ile
  • Makaralı tabla ile
  • Vakumlu kıskaç ile (Suction gripper) 
  • Sıkıştırma kolu ile (Clamping arm)

Çok alternatifli BAG FIX™ , her ihtiyaç ve çevresel şart için (soğuk ortamlar için ısıtmalı kabin, tozlu ortamlar için anti-dust sistemi, bazı paletleme sistemleri için elektrik gerektirmeme vb.) uygun modele ulaşmanızı sağlar. 
BAG FIX makineleri 5 yıl garantilidir. Bir lamba kadar enerji tüketir ve doğrudan paletleme makinesinin PLC sisteminden kontrol edilebilir. Aynı zamanda ürünümüzü 4 hafta süre ile ücretsiz deneyebilirsiniz. 


Kaydırmaz Akıllı Yapışkan - GRIP FIX
Nasıl uygulanır – BAG FIX
Avantajları
Fotoğraf ve Videolar
Ücretsiz Demo Çalışması
Sıkça Sorulan Sorular
Çalışma Ortamı

BAG FIX™ her tür çevresel şartta çalışabilir:

 • Aşırı soğuk (-20°C ’ye kadar);
 • Aşırı tozlu;
 • Patlama riski olan;
 • Elektriğin hiç olmadığı.

Garanti

BAG FIX™ sistemimiz 5 yıl garantilidir. Voltaj dalgalanmalarından kaynaklı, elektrik-elektronik aksamda oluşabilecek hasarlar ve yıpranmaya açık parçalar garanti kapsamı dışındadır

Makine Bakımı

BAG FIX™, günlük bakım gerektirmez. Periyodik olarak yapışkanın uygulandığı nozül veya süngeleri su ile temizlemek önerilmektedir. 

Kurulum

BAG FIX™ kurulumu  farklı şekillerde yapılabilir:

 • Ana firmadan uzman teknisyen yardımı ile,
 • Firmamızın gözetiminde tesisiniz personeli ile
 • Tamamen bağımsız olarak tesisiniz personeli (sadece bazı modeller için uygulanabilir.)

Kurulum sonrasında, makineden sorumlu olacak personel eğitilir. Bütün bu işlemler 6 saat içerisinde tamamlanabilmektedir.
 

Ücretsiz deneme

BAG FIX™ ’i birkaç hafta için ÜCRETSİZ deneyerek satınalmaya veya nakliye masrafları bize ait olmak üzere geri göndermeye karar verebilirsiniz. 


BAG FIX MODELLERİ 

BAG FIX ™ ESP2 Combi bir yada iki tip yüzey için
Damla, şerit ve spreye ayarlanabilen, üç veya dört tabancalı uygulama sistemi

ESP2 Combi

BAG FIX ™ ESP2 tek tip yüzey için
Damla, şerit ve spreye ayarlanabilen, bir veya iki tabancalı uygulama sistemi

ESP2

BAG FIX ™ TM S20 tek tip yüzey için
Damla, şerit ve spreye ayarlanabilen, bir veya iki tabancalı uygulama sistemi. Çok tozlu ya da çok soğuk çevresel şartlar için uygun.

S20

BAG FIX ™ W49E tek tip yüzey için
Sünger veya keçe makaralı uygulama sistemi. Makine neredeyse görülmez çok ince bir katman kaydırmaz akıllı yapışkan uygular.  

W49E

BAG FIX ™ ST49E tek tip yüzey için
Keçe pedli uygulama sistemi. Makine neredeyse görülmez çok ince bir katman kaydırmaz akıllı yapışkan uygular.  Tozlu OLMAYAN çevresel şartlar için uygun.

ST49E

Küçük üretim hacimleri için uygulama

Açıklama: ESP2 ECO

Küçük üretim hacimleri için (günde 20 paletten az), garantili iyi sonuçlar sunan basit ve ekonomik bir makine tasarladık.

Özelleştirilmiş Çözümler

Açıklama: customized solutions

BAG FIX’in standart modellerinin sunduğu sayısız çözüme ek olarak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda terzi usulü çözümler de önerebiliriz.

Un fabrikaları için özel çözümler

Açıklama: special applications

İstiflenmiş un torbaları (her bir katta 4 torba) için hazırlanmış sistem. İki ya da üç tabancalı: bir ya da iki tabanca torbanın üzerine kaydırmaz akıllı yapışkan uygularken, bir tanesi de ürün sütunlarını bir arada tutmak için torbanın yanına uygulama yapar. Bu da paletin geri dönülmez bir şekilde devrilmesini önler. SONUÇ: %50 daha az streç film kullanımı ve daha sağlam stabilite.